Wakacje dla dzieci w Krakowie

Wakacje dzieci w Krakowie

Kraków to nie tylko miasto turystów i studentów. Kraków jest także miastem bardzo przyjaznym dla dzieci. Szczególnie w okresie wakacyjnym najmłodsi nie będą się tu nudzić. I rodzic wcale nie musi mieć w kieszeni wielu pieniędzy, aby zafundować w mieście Kraka swoim pociechom ciekawe spędzenie czasu wolnego od szkoły.

Wakacje dla dzieci w Krakowie

Oprócz warsztatów dla dzieci “Lato w mieście”, podczas których mogą brać udział w zajęciach muzycznych – nauka gry na gitarze czy zajęcia wokalne oraz taneczne i teatralne, dzieci mogą także uczestniczyć wydarzeniach zorganizowanych przez ośrodki kultury, np. w spacerze tematycznym śladami odkryć naukowych. Inną formą spędzenia wolnego czasu są zajęcia organizowane przez przedszkola oraz szkoły. Bezpłatne zajęcia i atrakcje miasto przygotowało także dla posiadaczy Karty Dużej Rodziny, w ramach której oferowane są bezpłatne wejścia na baseny, do ZOO czy klubu jazdy konnej.

Poza tym dobrą formą spędzenia wakacji mogą okazać się także półkolonie, które w Krakowie są organizowane pod kątem rozwoju zdolności i zainteresowań dzieci. Najmłodsi będą mogli wziąć także udział w imprezach sportowych i rekreacyjnych, których przykładem może być wydarzenie sportowe, w którym rywalizować będą dzieci między sobą w aż dziewięciu różnych dyscyplinach sportowych.

Więcej cennych pomysłów na wakacje dla dzieci w Krakowie znajdziesz pod linkiem: http://eldoradokids.pl/obozy-i-polkolonie-dla-dzieci-w-krakowie/

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *