Serenada - jakie sklepy w niej znajdziemy?

Serenada – jakie sklepy w niej znajdziemy?

Serenada Kraków

Krakowska galeria Serenada świadczy usługi swoim klientom od października 2017 roku. W tym ultranowoczesnym centrum handlowym o powierzchni blisko 42 tysięcy metrów kwadratowych znajdziemy około 150 sklepów z rożnych działów.

Oczywiście jak to bywa w każdej galerii najwięcej znajdziemy sklepów odzieżowych, gdzie możemy kupić ubrania, które są aktualnie na topie. Kolejnym dużym działem sklepów jaki możemy wyróżnić w Serenadzie są różnego rodzaju stoiska z biżuterią oraz różnorakimi akcesoriami. Sporą cześć stanowią także sklepy z multimediami oraz elektroniką. Saloniki z prasą oraz sklepy w których znajdziemy prezenty dla najbliższych również mają swoich przedstawicieli w krakowskiej galerii. Jeżeli chodzi o sektor gastronomiczny to wybór mamy ogromny. W galerii jest wiele cukierni oraz kawiarni gdzie możemy spędzić miło czas. Są także restauracje za równo te eleganckie jak i te z szybka obsługą. Dodatkowo w tym centrum handlowym znajdziemy jeden hipermarket, ale także mniejsze sklepiki z artykułami spożywczymi.

Dokładny wykaz sklepów, które znajdują się w Serenadzie znajdziesz pod linkiem: https://cracow.info.pl/serenada-krakow-lista-sklepow/

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *