Melanotan II – cennik

Melanotan II – cennik

Melanotan II to sprawdzony sposób na szybką opaleniznę. Przekonaj się jak działa ten produkt oraz w jakich cenach można go nabyć.

Melanotan II trafił na polski rynek prosto ze Stanów Zjednoczonych. To coraz popularniejszy środek pozwalający szybko i bezpiecznie uzyskać atrakcyjną, przykuwającą oko płci przeciwnej wakacyjną opaleniznę. Jego stosowanie jest bardzo proste i nie wymaga dodatkowych konsultacji z lekarzem. W jaki zatem sposób działa?

Elegancka opalenizna bez solarium i słońca

Głównym składnikiem Melanotan II są wyprodukowane syntetycznie analogowe „wersje” melanotropowych hormonów, których zadaniem jest stymulowanie organizmu do wzmożonej produkcji melanocytów, czyli komórek barwnikowych skóry. Dzięki temu aplikując sobie Melanotan II zapewniamy naszej skórze swoistą zdolność do opalania bez wystawiania się na promienie słoneczne bądź uczęszczania do solariów. Jest to zatem znakomity preparat dla osób, którym zależy na atrakcyjnej, ciemnej karnacji przez cały rok. Jedyne o czym musimy pamiętać to regularne przyjmowanie preparatu.

Cennik Melanotan II

Z jakimi wydatkami musimy liczyć się chcąc skorzystać z Melatonanu II? Najmniejszy zestaw zawiera jedną ampułkę zawierającą 10 miligramów preparatu, za którą musimy zapłacić 99 złotych. Zestaw średni, kosztujący 298 złotych, to już 3 ampułki. Największy zaś wariant zawiera aż 5 ampułek, co w sumie daje nam 50 miligramów tego preparatu. Za taki zakup zapłacimy 465 złotych.

Nie tylko dla alergików!

Dla kogo polecany jest preparat Melanotan II? To przede wszystkim idealne rozwiązanie dla osób, którym zależy na estetycznej opaleniźnie przez cały rok, niezależnie od pogody. Z Melanotan II skorzystać mogą także osoby uczulone na nadmierne ilości promieni słonecznych bądź cierpiący z powodu chorób skóry uniemożliwiających opalanie w „tradycyjny” sposób. To również bez wątpienia atrakcyjna alternatywa dla opalania dla osób, które obawiają się szkodliwego wpływu promieni UV, które, jak wiadomo, mają właściwości rakotwórcze.

Podsumowując, dzięki Melanotan II opracowanemu przez amerykańskich specjalistów, każdy z nas może w szybki i łatwy sposób uzyskać atrakcyjny, wakacyjny odcień skóry. Jedną ampułkę tego preparatu możemy nabyć już za 99 złotych, podczas gdy największy, a co za tym idzie, najbardziej opłacalny zestaw kosztuje 465 złotych. Na zakupie tym najbardziej skorzystają osoby które nie mogą opalać się z powodów zdrowotnych (alergie, choroby skóry itp.) oraz osobistych (brak urlopu, praca w trybie nocnym itd.).