Urodziny dla dzieci Kraków

Gdzie w Krakowie najlepiej zorganizować przyjęcie urodzinowe dla dziecka?

W dużych miastach będących kulturalnymi ośrodkami Polski, takich jak Kraków, nietrudno znaleźć atrakcje różnego typu zarówno dla starszych jak i dla dzieci, włączając w to nawet najmniejsze maluchy. Warto skorzystać z szerokiej oferty firm, które zajmują się organizowaniem urodzin dla dzieci, które na długo pozostaną w ich pamięci.

Prezentujemy Państwu pięć propozycji miejsc, w których bez wielkiego nakładu sił zorganizują Państwo fantastyczny dzień.

  1. Kino – seans filmu animowanego w połączeniu z przekąskami i dodatkowymi atrakcjami takimi jak malowanie twarzy, ucieszy dzieci obu płci i w każdym wieku.

  2. Basen / aquapark – aktywny wypoczynek pod okiem doświadczonych ratowników i animatorów to znakomita propozycja nie tylko na upalne dni ale także w niepogodę, kiedy dzieci tęsknią za możliwością „wyszalenia się”.

  3. Sale zabaw – pełne trampolin, ścian wspinaczkowych, zjeżdżalni, basenów z kulkami itp. to ulubione miejsce zwłaszcza dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym.

  4. Pizzeria – niektóre lokale oferują możliwość własnoręcznego przygotowywania pizzy przez dzieci. Proces zagniatania i wałkowania ciasta oraz samodzielne dobieranie składników sprawią, że nawet największy niejadek będzie się dobrze bawił.

  5. Kreatywne brudzenie (sensoplastyka) – hit urodzinowy ostatnich lat. Mówi się, że brudne dziecko, to szczęśliwe dziecko i trudno nie zgodzić się z tym stwierdzeniem, patrząc na dzieci podczas zajęć. Mieszanie tekstur, kolorów a nawet smaków i brudzenie się na potęgę za zgodą rodziców pozostawią niezapomniane wrażenia.

Dzięki pomocy animatorów i innych fachowców, możemy być spokojni o bezpieczeństwo dzieci i mieć pewność, że młodzi solenizanci będą zachwyceni swoim wyjątkowym dniem.