Ogród Botaniczny - Kraków

Dlaczego warto odwiedzić krakowski ogród botaniczny?

Ogród Botaniczny w Krakowie

Wycieczka do Krakowa nie powinna obejść się bez zwiedzania Krakowskiego Ogrodu Botanicznego. Można się tam udać samemu, ale też z całą rodziną, ponieważ na pewno będzie to niesamowita atrakcja zwłaszcza dla ciekawych świata dzieci. Przede wszystkim na terenie ogrodu można rozkoszować się pięknie udekorowanymi terenami zielonymi.

Ważne jest to, iż znajduje się tam staw, oczko wodne, a także fontanna, a więc jak widać można się w ogrodzie skutecznie zrelaksować w upalny dzień i jednocześnie trochę ochłodzić. Ogród prezentuje się bardzo schludnie, nie brakuje w nim atrakcji dla osób w różnym wieku. Natrafić można tam na rośliny pochodzące z różnych zakątków świata, są tam np. egzotyczne palmy, ale też polskie krzewy. Jest to świetna propozycja zwłaszcza na romantyczne spędzenie wolnego czasu z ukochaną osobą po ciężkim dniu w pracy. Ogród jest pielęgnowany, dlatego prezentuje się atrakcyjnie, znajdują się tam także liczne ławeczki, a nawet stoliki, dzięki którym można urządzić sobie piknik rodzinny.

Pod linkiem http://krakowprzewodnik.com.pl/ogrod-botaniczny-krakow-sesja-slubna/ możecie zobaczyć co jeszcze można robić w ogrodzie botanicznym.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *